Catalog.ba

Država:
Subota, 18. 11. 2017. Online 124 korisnika

Kontakt

Sinkro d.o.o.
 
Address: PUT FAMOSA 38, Hrasnica, 71000 Sarajevo, 
Bosnia and Herzegovina,
Evropa
 
Web: www.sinkro.com
 
MALOPRODAJA
Aldin Pašić
GSM +387 61 600 210 
TEL: +387 33 767 070
FAX: +387 33 463 684
MAIL: maloprodaja@sinkro.com
webprodaja@sinkro.com
 
 
VELEPRODAJA NAMJEŠTAJA za BiH tržište
Damir Neimarlija
GSM: +387 62 116 337
TEL: +387 33 788 285
FAX: +387 33 463 684
MAIL: damir@sinkro.com
 
 
VELEPRODAJA NAMJEŠTAJA za MEĐUNARODNO tržište
Alen Bahtanović
GSM: +387 62 335 470
TEL: +387 33 788 285
FAX: +387 33 463 684
MAIL: alen@sinkrona.com
 
VELEPRODAJA ŠTOFOVA I REPROMATERIJALA
Senad Silajdžić
GSM: +387 61 838 217
TEL: +387 33 511 646
FAX: +387 33 463 684
MAIL: senad@sinkro.com
 
NABAVA I MARKETING
Andrej Đukić
GSM: +387 61 035 658
TEL: +387 33 767 070
FAX: +387 33 463 684
MAIL: andrej@sinkro.com
 
 
FINACIJE I KNJIGOVODSTVO
Merima Kuštrić
GSM: +387 61 709 500
TEL: +387 33 767 070
FAX: +387 33 463 684
MAIL: merima@sinkrona.com
 
 
C.E.O.
Omar Kuštrić
GSM: +387 61 141 575
TEL: +387 767 070
FAX: +387 463 684
MAIL: omar@sinkro.com

Catalog vas pita:

Vaš omiljeni trgovački centar je!